Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krejčíř řekl, kde jsou ostatky jeho otce

20. 1. 2012

  12.9.2007 Aktuálně

Praha - Podnikatel Radovan Krejčíř, který roku 2005 uprchl na Seychely, v květnu oznámil, že zná místo, kde se únosci zbavili ostatků jeho otce Lamberta. S informací přišel deník Právo.

Podle Radovana Krejčíře únosci otcovo tělo rozpustili v chemikáliích a vylili. Dle informací deníku Krejčíř přesné místo, kde k tomu došlo, neprozradil.

Krejčíř měl tuto informaci sdělit již v květnu redaktoru ČT Daliboru Bártkovi. Bártek s ní přišel při svém výslechu Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) v srpnu. Zde figuroval v pozici svědka.

Jak informoval deník, Bártek policisty seznámil i s dalšími neprověřenými historkami. Podle jedné z nich nebyl Lambert Krejčíř vůbec unesen, podle jiné za ním před dvanácti lety cestoval vrtulníkem ministr financí Ivan Kočárník.

Podle vyšetřovací verze Lambert Krejčíř únos nepřežil a zemřel na selhání srdce. Jeho tělo nebylo dosud nalezeno. V této souvislosti byli v loňském listopadu obviněni příbramský podnikatel Jaroslav Starka, Vladimír Milý, Jan Vicián, Miroslav Rus, Vlastimil Spěvák,  Tarek Bechara a Martin Ondo, uvedl server.

Radovan Krejčír v současnosti pobývá v jihoafrickém Johannesburgu, kde čeká na rozhodnutí soudu o vydání do Česka. 

 

Náhledy fotografií ze složky Radovan Krejčíř


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář