Jdi na obsah Jdi na menu
 


OMLUVA JIŘÍMU ŽOFČINOVI

Vážení čtenáři,

Dovolte nám, abychom se omluvili Mjr.Jiřímu Žofčinovi, kterého jsme mylně označili za člena Berdychova gangu a to na základě reportáží Janka Kroupy.

Neprávem jsme ho spojovali se smrtí Josefa Hauera a domnívali se, že je jedním z hlavních organizátorů gangu.
 

Jsme přesvědčeni o tom, že nic z toho, co v reportážích  (pořadu Na vlastní oči) o panu Žofčinovi zaznělo, není pravdou.

Také jsme přesvědčeni, že Jiří Žofčin dělal svoji práci výborně a byl to člověk na správném místě, což se bohužel mnoha lidem nelíbilo, a tak se ho rozhodli zničit.

 

Uznáváme svou chybu a ovlivnění mediálními dezinformacemi. 

Věříme, že naše omluva bude přijata.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je vtip?

(Jirka, 18. 9. 2014 15:20)

Vůbec netušíte kolik neštěstí nadělal lidem okolo Chebu. Dejte mu svatozář.

Re: To je vtip?

(Erik T, 3. 2. 2016 9:47)

Můžete být konkrétní? Takhle to vypadá jako ničím nepodložený výkřik do tmy. Dle čeho soudíte? Podle toho, co řekli na Nově?

...

(Marčelo, 11. 5. 2009 17:39)

Jirka je dobrej chlap a kamarád a díky

Žofka

(pandrf, 5. 3. 2009 19:54)

Jirko, jsi kokot!!!!!mám takovej pocit, že si stáh vocas nepomohl jsi ukázat jak to opravdu bylo.....je to asi tím jaký sračky máš za sebou....sám dobře víš o co jde ... a neboj se, všechno dostupné o tobě se taky brzy objeví na internetu

žofčín

(Mišaaaaan, 8. 10. 2008 19:36)

Zaplať Bůh, že se pravda někde objevila, ani jsem už nedoufal, že jeho jméno někdo očistí.
Děkuji vám za to a přeji hodně úspěchů. Jirku znám už léta a je to dobrej človíček,nikdy by neublížil člověku, co se chová slušně a neničí životy normálním lidem.

Překvapení

(Andrej, 29. 5. 2007 20:39)

Tak to je pro mě veliké překvapení!
Ale pokud jste si jistí, že to lump neni, pak jste dobře udělali. Je to fakt pecka, žofčín je čistej... ale jelikož jsem se dozvěděl kdo to inicioval, jsem si jist, že to je pravda. Přeji mu hodně štěstí.

díky

(george, 27. 5. 2007 19:29)

jsem rád, že se váš tým dopracoval pomalu k pravdě,
nezlobím se, za to že je to až teď, máte svůj způsob boje proti zlu a každý ve své aktivitě a dobré vůli může udělat chybu, co je však u vás velmi pozitivní, je, že jste ji sami odhalili a ještě jí napravujete, to dnes přizná a dokáže málo kdo ...
hodně štěstí při vašich snahách pomáhat dobru...
jirka.

Kroupa

(marek, 25. 5. 2007 22:31)

A pozooooor. Takže Kroupa? No vůbec mě to nepřekvapuje. Když dělal reportáž o mně, tak ze mně udělal úplného dementa.. Sousedi mě přestali zdravit a manželka se za mne styděla