Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šokující fakta z procesu

26. 8. 2013

- JUDr. Lišková - u Městského soudu, tvz. chodbové řeči: "19 let???, vždyť ho na šibenici neposílám, může se odvolat, a ať si to rozhodne někdo jiný",.. ALIBISMUS

- státní zalobkyně u Vrchního soudu začne číst žalobu, předsedkyně JUDr. Maternová se dotazuje: je to k této kauze??, ... odpověď žalobkyně: promiňte, spletla jsem si žalobu...., VÝSMĚCH!! U VRCHNÍHO SOUDU SPLÉST SI KAUZU!!

- státní žalobkyně u Vrchního soudu na chodbě po rozsudku:..."ale bylo to těsné - 2:1"...., přitom jeden přísedící celý soudní proces viditelně studuje jinou kauzu..., LIDSKÝ NEZÁJEM

- NAŘÍZENOU OBNOVU PROCESU nevede JUdr. Lišková, ale Mgr. Kubovaec, DIVNÉ - PROČ ??

- otázka Mgr. Kubovce na svědka ADAMCE: ....poučuji Vás pane svědku, že nemusíte vypovídat, kdyby jste si svojí výpovědí sobě, anebo někomu blízkému způsobil trestní stíhání případně..... atd,. ... ADAMEC nechápe a ptá se jestli může anebo nemusí vypovídat....., pozn. jemu již nemůže hrozit nic vyššího, protože byl odsouzen na nejzávažnější násilný trestný čin..., přesto Mgr. Kubovec ho opětovně vybízí k tomu, aby práva využil a nevypovídal..... Jako novinář jsem ještě takovýto postoj soudce neviděl.

- Mgr. Kubovec.... obnovu nepovoluji, nejsou nové důkazy... (asi neposlouchal svědky Sagalince a Rosenbauma co k věci vypovídali). ČÍ ZÁJEM ??

 

Náhledy fotografií ze složky Kauza Kubín

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář